Git lor peyniri al kilo 5 liraya. Günde 300 gram tüketsen haftada 2100gram ayda 9000gram eder oda sana 45 liraya mal olur. Hergün 3 4 yumurta tüket günde 3 yumurta tüketsen 1 koli 10 günde biter oda sana 7 liraya patlar ayda 21 lira. 45+21=66 lira + evde pişen yemek. Öğrenciliğin bitip kendi paranı kazanacağın güne kadar protein ihtiyacını tam olarak karşılayamasa da protein tozundan daha fazla protein almış olursun.